Menu Zamknij

Wywóz gruzu Warszawa

Kontenery na gruz Warszawa

Warszawa – stolica Polski i województwa mazowieckiego. Największe miasto w Polsce, położone na Mazowszu, nad Wisłą. Warszawa jest "naj" pod naprawdę wieloma względami. Jest największa, ma największą liczbę ludności, jest najszybsza w rozwoju i oczywiście najnowocześniejsza. Wszystkie dziedziny mogą się tutaj naprawdę prężnie rozwijać. Najmocniej jednak rozwija się branża związana z budownictwem. W mieście nieustannie pojawiają się nowe budynki, domy, mieszkania, osiedla oraz mniejsze remonty. W tej sytuacji ważne, aby nie utonąć w śmieciach pobudowlanych. Jako Gruzo chcemy przedstawić Państwu – naszym mamy nadzieję przyszłym Klientom - specjalną ofertę! Wywóz gruzu w Warszawie za pomocą kontenerów. Jeśli planujesz lub prowadzisz prace tego typu, skontaktuj się z nami, a my będziemy mogli podstawić kontener lub odebrać odpady poremontowe i pobudowlane w Warszawie każdym momencie.

Kontenery na gruz Warszawa
Wywóz śmieci Warszawa

Wywóz śmieci Warszawa

Sprawimy, że wszystkie śmieci po budowie odbierzemy od Państwa za jednym razem. Zapewniamy fachową obsługę Klientów – zarówno prywatnych, jak i deweloperów, dlatego każdy może rozpocząć z nami współpracę. Wygodnie, bezpiecznie i tanio wynajem kontenera na gruz. Dbamy o ochronę środowiska i ekologię, dlatego też powierzając nam zlecenia dotyczące wywozu gruzu w Warszawie mają Państwo pewność, że nic nie będzie zagrażać środowisku. Zapewniamy profesjonalną obsługę w przystępnych cenach. Jest to możliwe, ponieważ posiadamy rożne pojemności kontenerów (2m3, 5m3, 7m3 i 15m3), które możemy dopasować do indywidualnych potrzeb. Odbieramy odpady nie tylko z biur, firm, miejsc użyteczności publicznej, ale także od klientów indywidualnych. Dzięki naszej zróżnicowanej ofercie kontenerów na śmieci, usługa wywozu śmieci jest atrakcyjna cenowo. Zadzwoń już teraz, ustal termin i gotowe!

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Szybka realizacja wywozu gruzu

Szybka realizacja
zlecenia

Atrakcyjna cena wywozu gruzu i odpadów

Atrakcyjna cena
wywozu gruzu i odpadów

Gruzo dba o ekologię wywożąc odpady

Dbamy o środowisko
naturalne

Worek na gruz typu Big Bag

Maksymalna ładowność: ok. 1,5 tony

Big Bag Gruzo

Kontener 2m3

Maksymalna ładowność: ok. 2 tony

Kontener 2m3

Kontener 5m3

Maksymalna ładowność: ok. 6 ton

Kontener 5m3

Kontener 7m3

Maksymalna ładowność: ok. 6 ton

Kontener 7m3

Kontener 7m3 z klapami

Maksymalna ładowność: ok. 6 ton

Kontener 7m3 klapy

Kontener 15m3

Maksymalna ładowność: ok. 6 ton

Kontener 15m3

* Informacja: Podane powyżej wymiary przy kontenerach są przybliżone.

kontener na gruz w Warszawie
Czas podstawienia kontenera

Kontenery na gruz i odpady
podstawiamy na okres
7 dni kalendarzowych

Jest oczywiście możliwość zamówienia kontenera na godziny, ponieważ jak zdajemy sobie sprawę, miejsce na podstawienie kontenera w Warszawie może być tymczasowe i liczy się każda godzin.

Kontenery na gruz w to jednak nie wszystko co przygotowaliśmy dla naszych Klientów. W Warszawie oferujemy również worki typu Big Bag o pojemności od 1m3 do 1,5 tony. Do Big Baga można załadować gruz i inne odpady budowlane. Dzięki temu, że są wykonane z bardzo trwałego tworzywa sztucznego są świetną alternatywą do transportu odpadów. Dostawy realizujemy od poniedziałku do soboty, a dodatkowo wszystkie zamówienia na worki złożone do godziny 14:00 zrealizujemy jeszcze tego samego dnia! Szybki kontakt, ekspresowa dostawa i odbiór. Jest to idealne rozwiązane dla Klientów indywidualnych, którzy posiadają małe ilości odpadów po remoncie lub budowie. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, a w razie pytań chętnie na nie odpowiemy!

Zamów kontener na gruz: +48 22 125 5164