Menu Zamknij

Kontenery na gruz w Warszawie

tanie kontenery na gruz Warszawa

Tanie kontenery na gruz

Warszawa już od wielu lat dynamicznie się rozwija. Nowo powstające budynki i place budowy to codzienny widok na terenie Warszawy. Nie tylko wielkie firmy budują, mieszkania i domy remontują też sami warszawiacy. Naszym celem jest danie mieszkańcom możliwości pozbycia się gruzu i odpadów. Dzięki rozbudowanej flocie pojazdów znajdujemy się na wiodącej pozycji w kategorii wywóz gruzu w Warszawie oraz okolicach. Naszych pracowników wyróżnia profesjonalizm i doświadczenie w sprawnym realizowaniu zamówień na wynajem kontenerów oraz w pomaganiu klientom w doborze odpowiednich pojemników. Jesteśmy szybcy, skuteczni i działamy zgodnie z prawem. Mamy wszystkie pozwolenia na wywóz gruzu i jego utylizację.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Szybka realizacja wywozu gruzu

Szybka realizacja
zlecenia

Atrakcyjna cena wywozu gruzu i odpadów

Atrakcyjna cena
wywozu gruzu i odpadów

Gruzo dba o ekologię wywożąc odpady

Dbamy o środowisko
naturalne

Nasze kontenery na gruz

W naszej ofercie znajduje się sześć rodzajów kontenerów na odpady oraz worki Big Bag. Cena za podstawienie kontenera składa się z dwóch części. Pierwsza i najważniejsza zależy od wielkości pojemnika - ta kwota jest stała. Drugą istotną kwestią jest lokalizacja miejsca docelowego. Teren naszego działania podzieliliśmy na pięć stref, przy czym sama Warszawa i jej dzielnice to strefa pierwsza, bez żadnych dodatkowych opłat. Obowiązującą ceną w strefie pierwszej jest cena kontenera podana w naszym cenniku. Za dojazd w kolejne strefy naliczana jest dodatkowa opłata, którą również można sprawdzić w cenniku. W cenę wliczony jest też siedmiodniowy okres postoju kontenera. To oferta dla klientów indywidualnych, ponieważ z klientami biznesowymi czas postoju ustalamy jednostkowo.

Kontenery na gruz w Warszawie

Worki Big Bag

Big Bag Gruzo

POJ.ŁAD.WYS.SZER.D.
1 m31,5 tony125 cm88 cm88 cm

Worki to świetne rozwiązanie dla tych, których czeka niewielki remont w mieszkaniu lub na działce. Big Bag ma pojemność 1 m3 i wytrzyma obciążenie do 1,5 tony. Uszyty jest z bardzo wytrzymałego poliuretanu, dzięki czemu jest wyjątkowo solidny.

Podstawowa cena za wynajem takiego worka to 259 zł.

KP-2 - mini kontener

Kontener 2m3

POJ.ŁAD.WYS.SZER.DŁ.
2 m32 tony100 cm131 cm232 cm

Mały i zgrabny kontener o pojemności do 2 m3 i ładowności do 2 ton przyda się przy drobnych pracach remontowych w domu lub w ogrodzie, ponieważ sprawdzi się zarówno jako pojemnik na odpady poremontowe, jak i na ziemię i odpady zielone.

Cena za wynajem KP-2 to 449 zł.

KP-5 - kontener średni

Kontener 5m3

POJ.ŁAD.WYS.SZER.DŁ.
5 m36 ton112 cm164 cm342 cm

Ten kontener na śmieci ma standardowe rozmiary, czyli pojemność 5 m3 i ładowność 6 ton. Przyda się przy remoncie średniej wielkości, czyli np. skuwaniu łazienki czy kuchni. Jego kompaktowa wielkość pozwala na podstawienie go i wywóz odpadów z praktycznie każdego miejsca w mieście.

Cena za wynajem kontenera KP-5 to 749 zł.

Kontener standardowy KP-7

Kontener 7m3

POJ.ŁAD.WYS.SZER.DŁ.
7 m36 ton110 cm / 122 cm166 cm342 cm

KP-7 to najczęściej wybierany przez naszych klientów kontener na gruz w Warszawie. Mając pojemność 7 m3 oraz ładowność do 6 ton, doskonale sprawdzi się przy większych pracach budowlanych i remontowych.

Cena za KP-7 to 849 zł.

Kontener standardowy KP-7 z klapami

Kontener 7m3 klapy

POJ.ŁAD.WYS.SZER.DŁ.
7 m36 ton110 cm / 122 cm166 cm342 cm

KP-7 to najczęściej wybierany przez naszych klientów kontener na gruz w Warszawie. Mając pojemność 7 m3 oraz ładowność do 6 ton, doskonale sprawdzi się przy większych pracach budowlanych i remontowych. Oferujemy dwie wersje kontenera KP-7 wersję otwartą oraz wersję z klapami, czyli zamykaną. Kontener zamykany jest dobrym rozwiązaniem, jeśli do śmieci trafiają materiały lekkie, takie jak folie malarskie czy styropian. Wiatr może je porwać i roznieść po okolicy. Kontenery na śmieci z zamykanymi klapami uniemożliwiają powstawanie takiego bałaganu.

Cena za KP-7 z klapami to 849 zł.

KP-7 - kontener typu PREMIUM

Kontener 7m3

POJ.ŁAD.WYS.SZER.DŁ.
7 m36 ton110 cm166 cm342 cm

Wersja PREMIUM kontenera KP-7 pojemność i ładowność ma taką samą jak standardowy KP-7, czyli pojemność do 7 m3, a ładowność do 6 ton. Charakteryzuje się natomiast dodatkowymi wzmocnieniami w postaci kształtowników i tłoczeń w ścianach. Jest to pojemnik otwarty, wykonany z blachy stalowej i pomalowany farbami zapobiegającymi korozji. KP-7 PREMIUM nadaje się do wielu rodzajów wywozów odpadów np. odpadów komunalnych.

Cena kontenera PREMIUM to 999 zł.

KP-15 - mega kontener

Kontener 15m3

POJ.ŁAD.WYS.SZER.DŁ.
15 m36 ton182 cm242 cm382 cm

KP-15 o pojemności 15 m3 i ładowności 6 ton jest największym kontenerem w naszej ofercie. Świetnie sprawdzi się w przypadku placów budowy i naprawdę dużych prac remontowych.

Cena za podstawienie kontenera KP-15 to 1899 zł. 

Co wrzucać do kontenera?

Do kontenera na odpady budowlane możemy wrzucać gruz, ale nie zawsze można go rozumieć jako wszelkie odpady powstałe podczas remontu. Bywa, że kontener ma oznaczenie jako pojemnik jedynie na gruz czysty. W takim przypadku należy wiedzieć co rozumiemy pod określeniem ‘czysty gruz’, a sam gruz dzieli się na trzy rodzaje:

 • gruz czysty
 • gruz zmieszany
 • gruz zanieczyszczony

1. Gruz czysty

Z gruzu czystego można z powodzeniem odzyskać surowce wtórne, więc jest przydatny w największym stopniu. W skład gruzu czystego wchodzą:

 • ściśle określone odpady pochodzenia naturalnego, takie jak: piasek, gleba, kamienie i ziemia
 • odpady budowlane, które powstają przy np.skuwaniu, czyli gruz betonowy i gruz ceglany
 • pod warunkiem, że ilość nie przekracza 5% całości, do gruzu czystego można zaliczyć też ceramikę.

2. Gruz zmieszany

W skład gruzu zmieszanego wchodzą:

 • kawałki cegieł i betonu
 • płyty gipsowo-kartonowe
 • ceramika w dużej ilości
 • kawałki tynku, siatek montażowych, deski, kartony, drewno, folie malarskie
 • pod warunkiem, że ilość nie przekracza 5% całości: wełna mineralna, styropian, szkło

3. Gruz zanieczyszczony

Do gruzu zanieczyszczonego zalicza się:

 • to co wchodzi w skład gruzu zmieszanego
 • butelki PET
 • tekstylia
 • wiadra po farbach
 • wiadra po zmieszaniu cementu
 • opakowania po chemii gospodarczej

Płatność

Starając się ograniczyć formalności i zawsze iść na rękę klientom oferujemy trzy formy płatności. Po pierwsze to standardowe rozliczenie gotówkowe. Po drugie, umożliwiamy klientom płatność kartą. Prosimy jedynie by wcześniej zgłosić to naszym konsultantom. Można również zapłacić przelewem, również po uprzednich ustaleniach z naszymi pracownikami. Wystawiamy paragon lub faktury VAT. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o telefon. Nasi pracownicy dyżurują przez sześć dni w tygodniu i z chęcią wyjaśnią każdą kwestię i odpowiedzą na każde pytanie. Ich profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie sprawi, że proces zamówienia odpowiedniego kontenera będzie szybki i bezproblemowy.

Kontenery na odpady budowlane

Pozostałości, które gromadzą się w wyniku prac remontowych, muszą zostać zutylizowane. Nie można przechowywać ich w domu, czy na terenie posesji, ani wyrzucać do pojemników komunalnych. Do tego typu materiałów nadają się jedynie kontenery na odpady budowlane, które muszą być niezwłocznie po remoncie wywiezione i zutylizowane. Na szczęście nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie wynajmu kontenerów i wywozu odpadów przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych i dla firm. Podstawiamy kontenery na odpady budowlane, a następnie zajmujemy się ich utylizacją i recyclingiem. Dzięki naszym działaniom większość odpadów poddawana jest przerobowi na surowce wtórne i trafia do ponownego użycia. Działamy, mając na uwadze ochronę środowiskiem, a także posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia na transport odpadów i ich składowanie.

Flota pojazdów

Nasza flota to ponad 40 pojazdów odpowiednio dostosowanych do wywozu każdego rodzaju  odpadów. Znajdują się u nas samochody, które bez problemu podstawią kontenery dowolnego rozmiaru zarówno na podwórze domu jednorodzinnego, na wąski dziedziniec kamienicy jak i na klasyczny plac budowy. W ofercie mamy również szereg kontenerów o różnej pojemności, odpowiednich na odpady segregowane i niesegregowane. Jeśli interesuje Państwa tani wynajem kontenerów, to serdecznie zapraszamy do nas. Posiadamy pojazdy będące w stanie przewozić kontenery na gruz o pojemnościach 7 m3, czy 15 m3, a także pojazdy mniejsze, które dostarczą Państwu mały kontener na odpady o pojemności 2 m3. Mniejsze samochody świetnie sprawdzają się w centrum miasta, w ciasnej zabudowie, wąskich uliczkach czy bramach przy kamienicach. Nasze pojazdy bez problemu się tam zmieszczą, żeby podstawić zamówiony kontener bezpośrednio w umówionym miejscu np. na dziedzińcu kamienicy. Wrzucenie gruzu lub innego rodzaju odpadów do kontenera będzie dużo prostsze i pozwoli uniknąć przenoszenia ciężkich wiader na duże odległości. Dodatkowo dysponujemy rękawem zsypowym, przydatnym gdy remont odbywa się na wyższej kondygnacji budynku.

Co możemy zaoferować

W swojej bogatej ofercie nasza firma posiada ponad 550 kontenerów na odpady. Wynajmujemy je na terenie całej Warszawy i nie tylko. Obsługujemy nie tylko wszystkie dzielnice miasta, ale również okoliczne miejscowości. Terminowy odbiór każdego rodzaju odpadów, czy to remontowych, czy innych, wymaga rzetelności oraz sprawnych działań, zwłaszcza w stolicy. Odpady w Warszawie, dynamicznie rozwijającym się mieście będącym ciągle w ruchu, nie mogą zalegać na ulicy. Na szczęście nasi kierowcy bezpiecznie, ale i szybko zajmą się podstawieniem kontenera na odpady. Po wcześniejszym umówieniu odbiorą też odpady wielkogabarytowe.

Zamów kontener na gruz: +48 22 125 5164