Menu Zamknij

Wywóz gruzu – nasze pojazdy

Pojazdy do wywozu gruzu

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz małe i duże firmy. Dotrzemy wszędzie, zawsze na czas i zawsze z klasą. W naszej szerokiej flocie posiadamy trzydzieści pojazdów dostosowanych do transportu kontenerów z różnego rodzaju odpadami. To pojazdy topowych marek, między innymi:

  • Man 
  • Scania 
  • Mercedes 
  • Volvo 
  • Nissan 
  • Mitsubishi 
  • DAF

 

Dysponujemy hakowcami, bramowcami, samochodami ciężarowymi wyposażonymi w HDS, a także posiadamy ponad dziesięć przyczep do transportu kontenerów.

Pojazdy do przewozu kontenerów widok z góry

Małe i duże hakowce

hakowiec z przyczepą hakowiec Scania

Hakowce to samochody przystosowane do podnoszenia kontenerów dużych i małych.

Małe hakowce to pojazdy przystosowane do podnoszenia kontenerów KP-5 o pojemności 5 m3 i KP-7 – 7 m3. Pojemniki te mają nisko zamontowany hak na wysokości ledwie 120 cm oraz wąski rozstaw płóz – 102 cm, dlatego duże hakowce nie będą w stanie podnieść takiego kontenera. Przy próbie podniesienia okazałoby się, że:

  • kontener ustawi się w pozycji pionowej
  • ramię haka jest za długie więc kontener nie będzie dotykał nadwozia
  • nie zadziałają bolce zabezpieczające kontener przed przemieszczaniem się.

Duże hakowce są natomiast w pełni przystosowane do podnoszenia i transportu kontenerów o rozmiarach 15 m3, 24 m3 i 36 m3. Tego typu pojemniki hak mają umieszczony na standardowej wysokości 157 cm, przy rozstawie płóz 106 cm.

Bramowce

 

bramowiec z kontenerem widok z tyłu bramowiec z kontenerem widok z boku

To samochody, które wykorzystujemy do transportu kontenerów o mniejszych rozmiarach jak na przykład KP-2 MINI o pojemności 2 m3. Kontenery podnoszone i przewożone przez bramowce cały czas ustawione są w pozycji poziomej, co jest szczególnie ważne przy przewożeniu odpadów sypkich. Co więcej, pojazdy te nie uszkadzają podłoża. Bramowce to auta o niewielkich rozmiarach, dzięki czemu świetnie sprawdzą się przy dojeździe do miejsc wąskich i trudno dostępnych.

Samochody z HDS

worek BigBag przenoszony przez HDS HDS z żurawiem i workiem BigBag

Posiadamy również samochody wyposażone w HDS, służące do odbioru np. worków Big Bag, które również można u nas wynająć. Czym jest HDS? To hydrauliczny dźwig samochodowy zamontowany na samochodzie ciężarowym. Dźwig wyposażony jest w żurawia, który umożliwia samodzielny załadunek i rozładunek, a to znacząco przyspiesza prace porządkowe.

Jesteśmy sprawdzoną i cenioną marką na rynku warszawskim. Terminowość przy odbieraniu odpadów budowlanych, zwłaszcza w Warszawie, to sprawa kluczowa. Nasi kierowcy to osoby z dużym doświadczeniem, rzetelni i profesjonalni, którzy szybko i bezpiecznie podstawią zamówiony kontener. Dysponujemy autami, które zmieszczą się w wąskie bramy oraz podwórza warszawskich kamienic. Jesteśmy zawsze na czas, działamy w zgodzie z prawem oraz zasadami ekologii. Na nas można polegać.